Wernisaż prac plastycznych p. Zbigniewa Jagielskiego

W „Domu Kombatanta” mieszka mnóstwo ciekawych osobowości. Mieszkańcy mają przeróżne zainteresowania oraz pasje. Pan Zbigniew Jagielski wyróżnia na tle innych swoją twórczością plastyczną. Ponad dwa lata temu odkrył w sobie zamiłowanie do rysunku i malarstwa. Przez ten czas rozwijał swoje umiejętności oraz poszerzał wiedzę o nowe techniki, a cudownych prac nagromadziło się tyle, że aż żal byłoby nie pokazać ich „światu”.

23.06.2017 r. zorganizowano uroczysty wernisaż prac Pana Zbigniewa w przyziemiu „Domu Kombatanta”. Pochwałom twórczości naszego artysty nie było końca. Zgromadzeni Mieszkańcy byli zachwyceni obrazami i talentem Pana Zbigniewa. Na wystawie można było zobaczyć obrazy malowane farbami akrylowymi i akwarelowymi, rysunki wykonane pastelami oraz kredkami. Ogromne zainteresowanie wzbudziły obrazy malowane kawą oraz wypalane w drewnie.

Wystawa w „Domu Kombatanta” trwała dwa tygodnie, aby każdy kto nie uczestniczył w wernisażu oraz osoby odwiedzające mogły zapoznać się z twórczością jednego z najbardziej utalentowanych Mieszkańców.