,,Piękno niezależnie od sytuacji” – taki tytuł miało ostatnie wydarzenie organizowane w naszym ogrodzie. Malowanie paznokci, kręcenie loków, upięcie włosów, makijaż, schłodzone napoje, takie atrakcje zorganizowane przez terapeutów DPS czekały na Mieszkańców w ogrodzie. Jak już wszystkie życzenia naszych Pań zostały spełnione, nie pozostało nic innego, jak uwiecznić te piękne twarze na fotografiach.

Od początku był taki zamysł, aby po wykonanych czynnościach kosmetycznych wykonać sesje zdjęciową w plenerze. Pomysł bardzo się spodobał uczestnikom tego wydarzenia. Terapeuci przygotowali ciekawe rekwizyty np. puste ramki, lustro, chusty ozdobne, biżuterię, kapelusze, a dla Panów były nawet hantle do ćwiczeń i wiertarka. Wszystkie zdjęcia wykonane w tym dniu, zostaną wywieszone w gablocie na terenie Domu oraz rozdane 'modelom’ na pamiątkę.

Upiększanie twarzy, wykonywanie fryzur, wspólne rozmowy pod płaczącą wierzbą, sesja zdjęciowa…bezcenne chwile. To spotkanie zaliczamy do bardzo udanych! Zdjęcia wyszły świetne, zjawiskowe,  profesjonalne, sami Państwo możecie ocenić…