W dniu dzisiejszym tj. 28.05.2021 r. Mieszkańcy naszego Domu wyruszyli na pierwszą tegoroczną wycieczkę poza teren DPS do Centrum Żeglarskiego, które mieści się przy ul. Przestrzennej w Szczecinie.  Początkowo pogoda nas nie rozpieszczała i wędrowaliśmy między namiotem, a miejscem wyznaczonym na ognisko, ale szybko poprosiliśmy słońce by do nas zawitało i tak też się stało, jak już zaczęło świecić to towarzyszyło nam do końca pobytu na marinie.

Pani Magalena Piasecka-Górny Wicedyrektor Centrum Żeglarskiego przyszła do nas z odwiedzinami i życzeniami miłego spędzenia czasu na terenie mariny. Nasza Mieszkanka Pani Rozalia wręczyła Pani Wicedyrektor upominek wykonany przez Mieszkańców podczas zajęć terapii zajęciowej.

Rozpoczęliśmy od wypicia kawki, herbatki i słodkiego poczęstunku, następnie poszliśmy zwiedzać marine, gdzie zrobiliśmy sobie kilka pamiątkowych zdjęć na tle statków, żaglówek i motorówek. Wróciliśmy do naszego punktu zbiórki, tam już czekało nas rozpalone ognisko przy którym upiekliśmy sobie kiełbaski. W tle leciały szanty, których nie mogło zabraknąć w tym urokliwym i wyjątkowym miejscu.

Jesteśmy bardzo wdzięczni, że Centrum Żeglarskie udostępnia nam miejsce i pomaga w organizacji takiego wyjazdu. Zawsze możemy liczyć na ich wsparcie, mile wspominamy spędzone tam chwile i chętnie do nich wracamy, także mówimy DO ZOBACZENIA!!!