77. Urodziny Szczecina

W dniu 03.07.2022r. udaliśmy się do Ogrodu Różanego na obchody z okazji 77. urodzin miasta Szczecin.

URODZINY MIESZKAŃCÓW

W dniu 30.06.2022r. mieliśmy okazję świętować urodziny naszych czerwcowych Mieszkańców. Dyrektor naszego Domu Pan Adam Ciemniak

POSIADÓWKA W OGRODZIE

W dniu 27.06.2022r. Mieszkańcy wraz z terapeutami wybrali się do ogrodu, aby skorzystać z pięknej pogody.

DRUGI LOKALNY FESTYN NA KRUCZEJ „POZNAJMY SIĘ”

Słoneczna pogoda, bezchmurne niebo i przepyszne jedzenie sprzyjały nawiązywaniu nowych znajomości. Wśród atrakcji przygotowanych przez pracowników DPS oraz zaprzyjaźnionych firm, fundacji i instytucji znalazły się: pokaz policji konnej, wystawa motorów Harley Davidson, wystawa gadów, tatuaże z henny, kolorowe warkoczyki, punkt arterapii, strzelanie z łuku, gry i zabawy sportowe, stoisko edukacyjne, malowanie toreb, loteria a także występy taneczne.

BINGO

W dniu 13.06.2022r. odbyły się cykliczne zajęcia z bingo prowadzone przez instruktora kulturalno-oświatowego p. Adriannę.

Zajęcia muzyczne pod nazwą „Wojciech Korda i Niebiesko-Czarni”

W dniu 10.06.2022r. w ramach cyklicznych zajęć odbyły się zajęcia muzyczne pt. „Wojciech Korda i Niebiesko-Czarni”. Zajęcia zostały przygotowane przez naszego muzykoterapeutę Jacka Ch.

Wizyta w Ogrodzie Różanym

Wykorzystując piękną pogodę udaliśmy się do Parku Kasprowicza. Punktem obowiązkowym było odwiedzenie i pospacerowanie na Różance. Jest to obowiązkowe miejsce na mapie Szczecina. Wciąż nie rozkwitły wszystkie róże, ale urok tego miejsca przyciąga o każdej porze roku.

Urodziny Mieszkańców

W dniu 31.05.2022r. odbyły się urodziny Mieszkańców urodzonych w maju. Z tej okazji dla naszych Mieszkańców przygotowany został słodki poczęstunek z kawą.

Muzeum Techniki i Komunikacji

W dniu 23.05.2022r. nasi Mieszkańcy wybrali się na wycieczkę do Muzeum Techniki i Komunikacji. Mieliśmy okazję podziwiać wiele eksponatów a nawet okazję skorzystania z symulatora.

„Sąsiedzkie spotkanie przy kawie i ciastku”

W dniu 19.05.2022r. odbyło się „Sąsiedzkie spotkanie przy kawie i ciastku” Mieszkańców II piętra części zabezpieczonej. Cykl naszych spotkań jest świetną okazją, aby bliżej poznać się z innymi Mieszkańcami.