URODZINY MIESZKAŃCÓW

W dniu28.10.2022r. odbyły się urodziny Mieszkańców urodzonych w październiku. Złożone zostały najserdeczniejsze życzenia oraz wręczone słodkie upominki jubilatom.

DZIEŃ DYNI

Uczestnicy Działu Wsparcia Dziennego oraz uczestnicy Projektu „Zaopiekowani…” z pomocą Terapeutek wykonali słodki poczęstunek w klimacie Halloween. Na stołach zagościły owoce, słodkie „Paluszki Wiedźmy”, czekoladowe ciasto „Pajęczynka” oraz „Ciasteczkowe duszki”.

JESIENNY WIECZÓR W ZESPOLE SZKÓŁ SALEZJAŃSKICH

W dniu 27.10.2022r. Mieszkańcy naszego domu wzięli udział w jesiennym wieczorze w zespole Szkół Salezjańskich.

UPOMINKI Z OKAZJI DNIA SENIORA

W dniu 20.10.2022r. z okazji Europejskiego Dnia Seniora Dyrektor naszego domu Pan Adam Ciemniak wręczył Mieszkańcom drobny upominek.

DZIEŃ SENIORA

W dniu 20.10.2022r. naszym Domu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Seniora. Zabawę prowadził Zespół muzyczny „Savio”, wystąpił również Zespół Taneczny Arabeska.

ZAJĘCIA MUZYCZNE

W dniu 18.10.2022r. odbyły się cykliczne zajęcia muzyczne, które poprowadził nasz muzykoterapeuta. Tematem zajęć była „Polska muzyka ludowa”, Mieszkańcy mogli wrócić wspomnieniami do lat swojej młodości. 

JESIENNY KONCERT

W dniu 17.10.2022r. mieliśmy zaszczyt gościć uczniów wraz z nauczycielami z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie.

37. Rocznica śmierci GEN. MIECZYSŁAWA BORUTY-SPIECHOWICZA

13 października 2022 r. minęła 37. rocznica śmierci GEN. MIECZYSŁAWA BORUTY-SPIECHOWICZA.

Zajęcia z terapii kulinarnej

W dniu 12.10.2022r. odbyły się kolejne zajęcia z terapii kulinarnej dla Mieszkańców naszego domu, po raz kolejny wybrana została pizza. Pizza to bez wątpienia ulubione danie naszych Mieszkańców.

Sąsiedzkie spotkanie przy kawie i ciastku

W dniu 07.10.2022r. odbyło się cykliczne „Spotkanie przy kawie i ciastku”. Dzięki temu Mieszkańcy mają możliwość poznać bliżej swoich sąsiadów i pracowników, wymienić się poglądami, zjeść pyszne ciasto.